Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Şu anda kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.


Kargo ücreti ne kadardır?

Kargo bedeli 8,5 TL'dir.  


Müşteri hizmetlerine nasıl ve ne zaman ulaşabilirim?

Sorularınız için hafta içi günlerde saat 9:00-18:00 arasında 444 06 04'ü arayabilirsiniz. Email ile ulaşmak isterseniz adresimiz: destek@duniturkiye.com


Masa örtüleri kullan-at mı?

Duni masa örtülerini üretmek için 2 çeşit materyal kullanmaktadır: Dunicel ve Dunisilk. Runnerlar ve kapak örtüleri dunicel materyalinden üretilmiştir. Ayrıca masanızın tamamını kaplayan dikdörtgen masa örtüsü çeşitleri de vardır. Bu materyal yıkanabilir ya da silinebilir değildir. Bu nedenle leke tutar. Ancak bu malzemeden üretilmiş masa örtülerinin piyasada görmeye alıştığımız kağıt kullan-at masa örtülerinden çok farklı bir görüntüleri vardır, ağırlıkları nedeniyle kumaş havası verirler. Dayanıklı olduklarından lekelenmedikleri sürece birkaç kez kullanılabilirler. Ayrıca hemen her etkinliğe, özel güne uygun konsept tasarımlı masa örtülerinin çoğunluğu dunicelden üretilmiştir. 

Dunisilk materyalinden üretilen masa örtüleri ise silinebilirdir, tekrar tekrar kullanılabildiklerinden özellikle mutfak, bahçe, balkon gibi yerlerdeki kullanımda birinci tercihtirler. 


Kumaş dokulu peçete ne demek?

Duni'nin patenti kendine ait süreçlerden geçirerek ürettiği peçetelerinin genel adı. Evinize özel bölümümüzde şu anda bu kategoride sunulan peçeteler elegance ve dunilin peçetelerdir. 

Bu peçeteler kağıt peçetelerin pratikliğiyle kumaş peçetelerin kaliteli görüntüsünü birleştirir.

Dunilin peçetelerin içi yumuşak, dışı serttir. Dış yüzeyi sayesinde çok dayanıklıdır ve çok çeşitli peçete katlama olanağı sunar. Masada dik durabilir bu nedenle özellikle dekoratif masalar oluşturmak için tercih edilmektedir. 

Elegance peçetelerin görüntüsü ve dokunuşu klasik kumaş peçetelere çok benzer. Ama aynı zamanda kumaş peçeteye oranla peçete katlamaya daha elverişlidir. Bu nedenle dunilin'den biraz daha lüks bir peçetedir. Jordan kürdan nerede?

Dünyadaki tek tam hijyenik ve diş doktoru tavsiyeli kürdanı olan Jordan kürdan siparişi için

http://www.duniturkiye.com/UrunDetay/37/99/824/jordan-kurdan.html