Renk Paletimize 3 Yeni Ton Ekledik


2016'nın renk trendleriyle uyumlu yeni renklerimiz kahve tonlarındaki  Chestnut, uçuk pembe Mellow Rose ve bal rengindeki Honey.

Bu yıl sıcak tonlara olan eğilim artacak. Bu üç yeni tonumuz, yıl boyunca baskın olacak bu duygu ve ruh halini öne çıkarmaya yardımcı olacak. 

Örneğin Chestnut koyuya çok yakın kestane rengine sahip. Böylelikle sıcak bir ortamın temelini oluşturuyor. Kahve rengi tonları tahta, kil, deri gibi doğal malzemeleri hatırlatıcı bir etki yaptığından güvenli ve huzurlu bir ortam oluşturulmasında olumlu rol oynar. 

Honey tonumuzun bal rengi ise bu yıl hem iç dekorasyonda hem de moda dünyasında sık sık göreceğimiz bir renk. Arzu edilen sıcacık bir ortamın yaratılmasının dışında enerji de yüksek olsun diyorsanız, size bu tonumuzu tavsiye ediyoruz. Altınsı bir görüntüye sahip olan bu tonumuzu, özellikle sade tahta masaların üzerinde kullanmanızı öneririz. 

Mellow Rose uçuk pembe bir aksana sahip. Feminen ve aynı zamanda modern bir havası var. Hem koyu hem de açık olan diğer renklerle kontrast yaratmak için tercih edilebilir. Özellikle beyaz ile birlikte kullanıldığında masa dekorasyonunuza, bahar ve yaz aylarındaki tazeliği yansıtmanızı sağlar. 

Üç yeni tonumuz ayrı ayrı kullanılabileceği gibi, birbirleriyle de kombin edilebilirler. Esinlenmek için Organic konseptimizi inceleyebilirsiniz:Ayrıca yeni 2'si 1 arada Tete-a-tetelerimiz de çok yönlü kombinler gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaktır: