Duni Hakkında

Duni, masa dekorasyonu ve paket servise yönelik yaratıcı ve çekici ürünler üreten alanında dünya lideri olan çok uluslu bir firmadır. Genel merkezi İsveç’in Malmö şehrinde bulunan firmanın 2000’den fazla çalışanı ve başta Almanya, İsveç ve Polonya olmak üzere çeşitli ülkelerde üretim tesisleri bulunmaktadır. 60 yılı aşan tarihi ile 50’ye yakın ülkede faliyette bulunan Duni’nin hisseleri Stockholm borsasında işlem görmektedir.

Patenti kendine ait özel bir teknolojiyle ürettiği kumaş dokulu ve görünümlü masa örtüleri ve peçetelerle yeme içme sektöründe devrim yaratmış olan firmanın ürettiği bu ve diğer ürünler gerek yeme içme profesyonellerinin gerekse ev içi kullanıcılarının yıllardır keyifli ve şık yemek masaları için en büyük yardımcısı olmuştur.  

Yılın moda renkleri ve desenleri başta olmak üzere sayısız tema ve konsepti yemek masalarına yansıtmanın gerçek anlamda tek yolu olan Duni ile günlük kullanımdan parti davet organizasyonuna, arkadaş yemeklerinden düğün yemeklerine, çocuk doğum günlerinden bahçe teras kullanımına ve daha bir çok yeme içme ortamı için eşsiz masalar oluşturulabilir.

Duni’nin bu benzersiz dünyasıyla tanışmanız için sizi web sitemizi incelemeye davet ediyoruz.