Duni Peçeteleri
Duni’nin farklı ebat ve materyallerle ürettiği özel peçetelerin pek çoğu hem klasik hem de son moda trendleri barındıran Duni ürün koleksiyonlarındaki tema ve konseptlere göre tasarlanmış olup, birbirini dekoratif anlamda tamamlayan masa örtüleri ve mumlarla mükemmel bir birliktelik sağlamaktadır. Peçete denince akla ilk gelen kağıt peçeteler Duni’de çok geniş bir ürün gamına sahiptir. Çok sayıda renk ve deseniyle gündelik kullanımdan tematik yemeklere ve kutlamalara kadar geniş bir kullanım alanı olan bu gruba ait ürünleri kağıt peçeteler bölümünde inceleyebilirsiniz. 

Patenti Duni’ye ait olan Dunilin® materyalinden üretilmiş kumaş dokulu peçeteler ile masalarınızda muhteşem bir etki yaratıp, konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Kumaştan ayırt edilemeyen özgün dokusuyla şekil verilmeye çok müsait olduğu için peçete katlama sanatında ve dolayısıyla masa dekorasyonunda özellikle tercih edilmektedir. 

Yine patenti Duni’ye ait olan Elegance® materyalinden üretilmiş kumaş dokulu peçeteler ise Dunilin® peçetelerden bile daha ağır gramajı ve kendinden desenli özel dokusuyla klasik kumaşın bile bir adım ötesine geçmektedir. Bu ürünü kullandığınız yemek davetlerinizde misafirleriniz büyük ihtimalle bu özel ürünü uzunca bir süre inceleyip size bu peçeteleri nereden bulabileceklerini soracaklardır! Eğer peçete katlama sanatına ilginiz varsa, peçetelerle çok farklı şekiller ve temalar oluşturmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz! Duni’nin peçete katlama sanatı- napigami bölümünde onlarca farklı şekil ve temanın nasıl yapıldığını anlatan video filmlerimizi seyretmenizi öneririz. İster gündelik kullanımınıza renk katmaya yönelik olsun ister görkemli bir davet masası için olsun sayısız çeşitte peçete burada sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor!