Peçete katlamada malzemenin önemi
Peçete katlamada, peçetenin deseni kadar üretildiği malzemede çok önemlidir. Kumaş peçeteler, asil gözükebilmelerine karşın, gerekli dayanıklılığa sahip olmadıklarından, peçete katlamaya çok da elverişli değildirler. Bu tür peçetelerle, en fazla sütun şeklinde formlar oluşturabilirsiniz.

Buna karşın, kağıt peçeteler çok çeşitli desenlerde mevcutturlar, ancak onlar da çoğunlukla peçete katlamaya uygun büyüklükte değildirler. Ayrıca üretildikleri malzeme nedeniyle masada sabit durmazlar.

Hem kumaş görüntüsüne sahip, hem de peçete katlama için yeterli büyüklüğe ve dayanıklılığa sahip bir kullan at peçete kullanırsanız, bu sorunu hijyenik ve pratik bir şekilde çözmüş olursunuz.

Sitemizde bu amaçla kullanabileceğiniz iki tür malzemeye ulaşabilirsiniz: Dunilin ve Elegance peçeteler. Her iki malzemenin de patenti Duni’ye aittir. Özellikle akşam yemekleri ve davetler için uygun birinci sınıf malzemelerdir. Kumaş gibi görünürler, peçete katlamaya uygun olduklarından dekoratif masalar hazırlamak için özellikle uygundurlar ve geçirgenlikleri de çok güçlüdür. 

Dunilin®çeşitlerimizi görmek için tıklayın
Elegance®çeşitlerimizi görmek için tıklayın
Peçete katlama videolarını izlemek için tıklayın